Doprava ZDARMA

Hodnocení majitelů "50165"

Zobrazujeme pouze hodnocení, ve kterých majitelé '50165' přidali i slovní popis.

Komentáře k produktu "Wave podvozek"

Vzhledem k udržení vysoké úroveně diskusí je vkládání nových komentářů či reakce na příspěvky ostatních návštěvníků umožněno pouze přihlášeným uživatelům.

K tomuto zboží ještě nenapsal nikdo komentář. Buďte první!


Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Silver Cross Wave podvozek 2018 Midnight

Podvozek ke kočárku Silver Cross Wave v odstínu Sable. Silver Cross Wave nabízí jedinečný systém pro rostoucí rodinu. Kočár s korbičkou lze přeměnit bez dokupování dalších doplňků na kočárek pro dvě děti. K sedáku pro starší dítě na podvozek kočárku lze velmi snadno připevnit i korbičku pro novorozené miminko.

Cestovní systém Wave nabízí neuvěřitelných 16 kombinací. Sestava s podvozkem, korbou a sportovní sedačkou umožní vozit dítě od narození v korbičce (případně po dokoupení autosedačky v autosedačce) a od cca 6 měsíců ve sportovním sedáku. Pokud se Vám narodí druhé dítě dříve, než starší sourozenec přestane kočárek potřebovat, stačí pouze na podvozek kočárku se sedákem připevnit korbičku pro novorozence. A pokud by věkový rozdíl mezi oběma dětmi byl tak malý, že po určité období by obě děti potřebovaly využívat sezení ve sportovním sedáku, je možné dokoupit druhý sedák.

Kočárek Wave nabízí řešení i pro dvojčata. K základní sestavě s korbičkou a sedákem pak je potřeba dokoupit druhou korbičku a druhý sedák.

Tuto neuvěřitelnou variabilitu a flexibilitu kočárek nabízí především díky mimořádně odolnému magnesio-aluminiovému podvozku s 4-cestným odpružením. Podvozek se velmi snadno skládá do kompaktního tvaru.

Díky předním otočným kolům s možností uzamčení otáčení a rukojeti nastavitelné do 5-výškových poloh se kočárek velmi snadno ovládá.

Luxusní vzhled kočárku dotváří použitý elegantní textilní materiál s lemováním z umělé kůže a kovovými detaily. Prostorný nákupní košík s pevnou konstrukcí vám umožní bezpečné převážení všeho nezbytného při procházkách i nákupech. Držák nápojů můžete umístit dle vaší potřeby na obou stranách kočárku.

Ke kočárku je možné dokoupit autosedačku Silver Cross Simplicity (adaptéry pro připevnění autosedačky jsou již součástí balení kočárku).

Kočárek s korbičkou je určen pro děti od narození do 9 kg. Kočárek se sedákem je určen pro děti od cca 6 měsíců do 25 kg. Při použití kočárku v konfiguraci pro 2 děti je sedák použitelný pro děti do 15 kg.

Základní sestava kočárku pro 1-2 děti se skládá ze dvou položek. K podvozku je nutné zakoupit sedák a korbičku.

Součástí balení je podvozek, tandemové adaptéry, adaptéry pro autosedačku Silver Cross Simlicity a držák nápojů.

Technické parametry:

rozložený kočárek: 111d x 60š x 95-109v cm
složený kočárek: 94d x 60š x 38v cm
hmotnost: 11kg (podvozek), 3,9 kg (sportovní sedačka), 4,5 kg (hluboká korba)

Kolekce 2018
Cena s DPH:
14 859 Kč
Běžná cena:
Naše cena bez DPH:
11 537 Kč
Cena s DPH:
Naše cena s DPH:
13 960 Kč
-6%
Sleva: 
Dostupnost:
Barva:
Wave podvozek ŠedáWave podvozek ŠedáWave podvozek Šedá
ks

Prohlédněte si také zboží ze stejné kategorie

Mima Xari 3G - PODVOZEK kočárek Černý

Xari 3G - PODVOZEK
14 749 Kč
11 446 Kč
13 850 Kč
-6%
V CENĚ JE STŘÍBRNÝ PODVOZEK KE KOČÁRKU MIMA XARI 3G - SEDÁK S KORBOU NENÍ SOUČÁSTÍ A LZE HO DOOBJEDNAT ZVLÁŠŤ! NÍŽE JE je...
Doprava ZDARMA
detail produktu

Silver Cross Wave podvozek 2018 Sable

Wave podvozek
14 859 Kč
11 537 Kč
13 960 Kč
-6%
Podvozek ke kočárku Silver Cross Wave v odstínu Sable. Silver Cross Wave nabízí jedinečný systém pro rostoucí rodinu. Kočár s...
Doprava ZDARMA
detail produktu

Mima Xari 3G - PODVOZEK kočárek Stříbrný

Xari 3G - PODVOZEK
14 749 Kč
11 446 Kč
13 850 Kč
-6%
V CENĚ JE STŘÍBRNÝ PODVOZEK KE KOČÁRKU MIMA XARI 3G - SEDÁK S KORBOU NENÍ SOUČÁSTÍ A LZE HO DOOBJEDNAT ZVLÁŠŤ! NÍŽE JE je...
Doprava ZDARMA
detail produktu